Our signature product made from the highest quality american-made ingredients.  Choose any one of our great flavors including Blue Raspberry, Regular, or Sugar Free.

Each 3 Gallon BiB of Whiplashhh Energy Drink:

  • Is equivalent to 11.5 cases of 8.4 ounce cans
  • Makes 18 gallons finished product
  • Cost per ounce 6.5¢
  • Perfect pour every time, no wasted product
  • Increases staff efficiency
  • Eliminates cans, frees up precious storage space
  • Eliminates bottle deposits